Pavel Tsatsouline, Andy Bolton - Deadlift DynamiteNové video od Pavla Tsatsoulina a Andyho Boltona, které je součástí promo akce představující jejich zbrusu novou knihu, Deadlift Dynamite, na kterou se ve škole KB5 moc těšíme. Na jaro 2013 připravujeme sérii seminářů s velkou činkou (a ano, deadlift bude klíčovým cvikem), proto se zajímacích tipů od těch nejpovolanějších nemůžeme dočkat!

Pavla netřeba představovat, Andyho ostatně také ne, takže jen stručně pro ty, co se nepohybují v powerliftingových kruzích: Andy je powerliftingová superstar, jden z mála těch, kteří dřepli 550,5 kg (1200 liber,) a první muž planety, který dal na deadlift 457,5 kg (1008,6 liber).

Andy je silnej. Pekelně silnej. 

Mrkněte na video níže – naleznete v něm 5 super tipů od Pavla a Andyho, mimo jiné:

  • 2 jednoduché asistenční/přípravné drily, které zlepší váš deadlift
  • tip, jak si neurvat v těžkém deadliftu biceps (víme, že víte, ale – naše zkušenost z praxe je jiná, proto pozor!)
  • cvičení na úchop – jedne z častých limitujících faktorů (nejen) v deadliftu
  • asistenční dril, který okamžitě zlepší váš bench press a bude šetřit vaše ramena
  • dril na zlepšení dřepu (žákům školy KB5 dobře známý)

EDIT: Deadlift Dynamite jsme ihned po vydání zakoupili a připravujeme recenzi – již letmý náhled ukazuje, že je to BOMBA! Na řadu přijde nejen deadlift, ale i dřep a bench press, tipy na výživu, periodizaci, plán na první rok – to vše v první části, How to Lift, určené začátečníkům a středně pokročilým.

Pro zkušené liftery je tu část druhá, How to Lift More: Asistenční drily, pokročilé tipy, tréninkový plán atd. Velká část knihy je věnovaná kettlebells rafinovaným a RKC/HardStyle drilům, které zlepší vaše výkony bez ohledu na to, jaké železo zvedáte (nebo nezvedáte). Super!

Knihu Deadlift Dynamite je možno zakoupit zde!