Shyby, To zvládne i desetiměsíční dítě!Shyby – ať už podhmatem (chin-ups) nebo nadhmatem (pull-ups) patří mezi nejdůležitější cviky posilování s vlastní vahou vůbec.

Ve výzkumu Bretta Contrerase, o kterém jsme na serveru KB5.cz již referovali, se shyb umístil na jedné z čelných příček co se týče posilování tzv. “středu”. Ti co pravidelně a správně shybují, dobře ví, jak mají po cvičení shybů namožené břicho.

Řada žáků, především žen nebo těch, kteří nikdy neshybovali či mají trochu nadváhu, se shybů obává, a poměrně dlouho jim může trvat, než dají svůj vysněný první shyb. V rámci našich pravidelných lekcí pět a půl “fíglů”, které vám první shyb umožní udělat o hodně rychleji než jen metodou pokus omyl – systém a metodika je klíčem k úspěchu. Učíme se nejen CO cvičit, ale především JAK.

Účastníkům našich seminářů říkáme, že shyby nejsou tak těžké, že by je zvládlo i desetiměsíční dítě. Nevěříte? Podívejte se na video níže! :-)

Pohyb, zdraví, síla, kondice, VÝSLEDKY!

Pošli nám email pomocí formuláře níže a rezervuj si 3 zkušební lekce ZDARMA!

Neotálej, protože naše KB5 lekce se rychle zaplňují.

• Krok 1

Rozhodni se, v kterém KB5 Gymu chceš cvičit. Doporučujeme chodit cvičit 2x týdně. Nepotřebuješ žádné speciální oblečení ani vybavení – stačí tričko, kraťasy nebo tepláky a tenisky, anebo můžeš cvičit bos.

• Krok 2

Využij naší speciální nabídky 3 lekcí ZDARMA. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti či kondice – jen chuť se sebou něco dělat.

Domluv se na první lekci ještě dnes! 

    Jméno a příjmení

    Tvůj email

    V kterém KB5 Gymu chceš přijít na zkušební lekci ZDARMA? (Praha 3, Brno, Hradec Králové, Zlín, Bratislava, Nitra).

    Chystané akce a semináře!

    [events_list]