Sleva!

[SEMINÁŘ] Sobota 20. srpna 2022, Praha – Kettlebell 201: Přechodový rituál

1.999  včetně DPH

Popis

Jakmile dosáhneš impresivního, ale realistického standardu „Timeless Simple“, čeká tě volba: zůstat na klášterní dietě swingů a get-upů a postupně pracovat na dosažení „Sinister“, anebo zkusit něco „stejného, ale jiného“: snatch (trh) plus clean & military press (přemístění a striktní tlak), klasický program ROP, Rite of Passage (česky „Přechodový rituál“).

Předpoklady:

Pro účast na tomto semináři je třeba, abys ovládal swingy, get-upy a pohárové dřepy. Ignoruj na vaše nebezpečí.

Nauč se tyto dovednosti na semináři Kettlebell 101, v akreditované StrongFirst tělocvičně anebo pod vedením certifikovaného StrongFirst SFG instruktora.

Snatch (trh) je „carem kettlebell liftů“. Díky většímu počtu pracujících svalů a dvojnásobné vzdálenosti toho dokáže ještě více než uznávaný swing. Získáš výbušnou sílu celého těla, nekompromisní kondici a úchop jako svěrák. Budeš pálit tuky jako nikdy předtím. To vše s lehčí kettlebell – ušetříš místo doma, v kufru auta nebo ve výsadkářské výbavě, když jedeš na misi.

Jakmile tě naučíme dovednostem s naší typickou pozorností věnovanou detailům, pošleme tě za úspěchem se snatch programem Strong Endurance™.

Jednoruční clean & press (přemístění a striktní tlak) je silným rivalem jakéhokoliv jiného tlakového cviku, pokud jde o sílu ramen a obecný rozvoj svalů. Pokud jde o zdraví ramen, nemá díky své ergonomické dokonalosti konkurenci.

Striktní tlak silou dodáme s programem typu „Rite of Passage“ – pravděpodobně nejspolehlivější progresí vůbec.

Tři verze ROP – „Jurassic“, „907 hypertrofie“ a „Těžký“ – ti umožní sílit po velmi dlouhou dobu.

Kettlebell 201 ROP stanovuje vysoké cíle – a dává ti dovednosti a programy, jak jich dosáhnout.

Máš na to?

Po zúčastnění se semináře dostaneš odkaz na stažení manuálu v .pdf, který shrnuje důležité body všech probíraných cviků,  aktualizovaný cvičební program, jakož i oficiální účastnický certifikát.

Přihlaš se ještě dnes – nechť tě provází síla!

INSTRUKTOR
Pavel Macek, StrongFirst Master Certified Instructor, StrongFirst Elite, Sinister

LOKACE
KB5 Gym Praha 3, akreditovaný StrongFirst Gym
Náměstí Jiřího z Poděbrad 11
130 00 – Praha 3

ROZVRH
Sobota 20. srpna, 10:00-15:00
Registrace začíná v 9:45 hod.

KONTAKT
Tento workshop pořádá a licencuje společnost StrongFirst Czechia a KB5 Gym Praha, oficiálně akreditovaný StrongFirst Gym. Veškeré registrační a další dotazy zasílejte prosíme zde.

PŘIHLAŠ SE DO 15. SRPNA A ZÍSKEJTE EXKLUZIVNÍ SLEVU 400,- KČ! 

Zrušení registrace ze strany účastníka: Registrační poplatky se nevracejí. Registrovaní mohou svou registraci bez extra poplatku převést na jinou osobu.