[CERTIFIKACE] sobota 27. dubna-neděle 28. dubna 2024, Praha – StrongFirst SFB Bodyweight

28.999  včetně DPH

Ovládni váhu vlastního těla a vybuduj dovednost síly.

HLAVNÍ INSTRUKTOR: Pavel Macek, Master StrongFirst Certified Instructor

  • Závazná přihláška – ušetřete 9.000,- Kč, když se zaregistrujete do 7. prosince 2023 – zaplatíte pouze 19.999,- Kč.
  • Včasná přihláška – ušetřete 4.500,- Kč, když se zaregistrujete od 8. prosince 2023 do 27. února 2024 – zaplatíte pouze 24.499,- Kč.
  • Standardní přihláška v ceně 28.999,- Kč je k dispozici nyní a končí 14. dubna 2024.

(FOR ENGLISH REGISTRATION PLEASE CLICK HERE)

 

Popis

LOKACE
KB5 Gym Praha 3
Náměstí Jiřího z Poděbrad 11
130 00 – Praha 3

ROZVRH
Sobota 27. dubna – neděle 28. dubna 2024, každý den 8-18 h.

JAZYK
Kurz bude vyučován v angličtině a kompletně tlumočen do češtiny.

  • Včasná přihláška – ušetřete 4.500,- Kč, když se zaregistrujete od 8. prosince 2023 do 27. února 2024 – zaplatíte pouze 24.499,- Kč.

  • Standardní přihláška v ceně 28.999,- Kč je k dispozici nyní a končí 14. dubna 2024.

StrongFirst Bodyweight curriculum a tréninková metodologie byly vyvinuty naším zakladatelem a chairmanem, Pavlem Tsatsoulinem. Na této dvoudenní certifikaci se SFB kandidáti naučí systém cvičení s vlastní vahou založený na principech, aby byli schopni získat silové cviky kvalitou srovnatelné s powerliftingem – kdykoliv a kdekoliv.

SFB certifikace jde mnohem dále, než ostatní bodyweight certifikace. Díky tomuto curriculu zesílíte a stanete se lepším coachem silového tréninku – naučíte se, jak tento systém, založený na vysokém zpevnění a kvalitní technice, učit ostatní.

SFB certifikace vedou naši certifikovaní Master StrongFirst instruktoři. K úspěšnému splnění této certifikaci musí SFB kandidáti splnit vysoké standardy – silové, pohybové a coachingové.

Na SFB certifikaci vyučujeme následující základní dovednosti cvičení s vlastní vahou:

  • Tlak: Klik na jedné ruce, klik ve stojce s opřením o stěnu
  • Tah: Taktický shyb, přednos ve visu, front lever
  • Dřep: Dřep na jedné noze aka pistol

Proč se zúčastnit?

Principy. Podobně jako naše ostatní certifikace, naše SFB curriculum je založeno na principech. Na SFB se člověk neučí “jen kliky a shyby”. Kandidáti na instruktory se učí principy síly jakož i precizní metody, jak tyto principy používat ve cvičení s vlastní vahou. StrongFirst zastává stejný názor jako bojový program Mariňáků (Marine Corps) – “jedna mysl, jakákoliv zbraň”.

Dovednost. Síla je dovednost. Ruská sportovní věda má termín “silová dovednost”. StrongFirst do detailu systematizovalo mocné silové dovednosti řady disciplín. Na této certifikaci se naučíte, jak je aplikovat na cvičení s vlastní vahou.

Síla. Zesílíte – výrazně zesílíte – a to již v průběhu certifikace.

Přenos. Bohatá a pestrá škála znalostí byla vyskládána do logického a jasného systému, který vám zaručí okamžité silové zlepšení – od dýchacích a postojových technik bojových umění přes nejnovější neurovýzkum, metody elitních powerlifterů a gymnastů, až po renomované experty na biomechaniku páteře. Garantujeme, že to, co se naučíte v SFB curriculu, bude mít přenos do všech ostatních silových disciplín.

Využitelnost kdekoliv. Když se vaše mysl nezaměřuje na cvičební nástroj, budete schopni se více zaměřit na vnitřní mechanismy silové dovednosti. Jedna z věcí, společná pro veškerý tělesný trénink, je koneckonců vaše tělo. Pokud chcete ovládnout základy, musíte ovládnout sílu vlastního těla – generaci zpevnění, identifikaci slabých článků a úniků síly, přizpůsobení pákového efektu, a větší vědomí a kontrolu vlastního těla. Tyto prvky, které se naučíte, vám umožní si kvalitně zacvičit alá powerlifter, ale bez vybavení, kdekoliv, kdykoliv.

Fokus. Podobně jako naše ostatní certifikace, SFB je program minimalistický, ale jde do hloubky. Znamená to, že se naučíte několik pečlivě vybraných cviků, ale velmi detailně a do hloubky. Zajistí to, že na naučení jednotlivých technik a dovedností budete mít dostatek času.

Přizpůsobitelnost. StrongFirst systém cvičení s vlastní vahou mohou využívat sportovci světové úrovně, příslušníci speciálních jednotek, rodiče i prarodiče. Základy jsou stejné, bez ohledu na žáka.

Růst byznysu. Ze všech výše zmíněných důvodů můžeme říci, že SFB curriculum je jedním z našich nejlepších výtvorů, na které jsme patřičně pyšní. Nejenže zesílíte, ale odejdete s výrazně větším pochopením zpevnění a síly. Naučíte se, jak různé cviky s vlastní vahou rozebrat na nejmenší součástky a pak je znovu složit. Naučíte se též pro každý cvik sérii regresí a progresí, abyste měli co nabídnout téměř každému žákovi. Bude z vás lepší coach síly.

Výzva. Většina lidí se účastí, aby mohli učit jiné a aby mohli dále rozvíjet svůj byznys jak osobní trenéři anebo instruktoři skupinových lekcí. Účastní se ale i mnoho lidí, kteří nechtějí učit. Chtějí se jednoduše otestovat, jak na tom jsou, a vidět, co to obnáší být SFB. Silový test je výzva. Pouze ti, kteří aplikují ve svém tréninku principy síly, uspějí.

Informace. Na SFB certifikace budete pít plnými doušky ze studnice poznání. Nejnovější informace ohledně designu tréninku pro sílu a hypertrofii, jak jednoduše zařadit cviky s vlastní vahou do programů s kettlebell či velkou činkou, pravda o izometrickém tréninku, a mnohem více.

Nároky SFB Bodyweight Certifikace

LOKACE
KB5 Gym Praha 3
Náměstí Jiřího z Poděbrad 11
130 00 – Praha 3

ROZVRH
Sobota 27. dubna – neděle 28. dubna 2024, každý den 8-18 h.

JAZYK
Kurz bude vyučován v angličtině a kompletně tlumočen do češtiny.

NÁROKY SFB BODYWEIGHT CERTIFIKACE

Závazná přihláška – ušetřete 9.000,- Kč, když se zaregistrujete do 7. prosince 2023 – zaplatíte pouze 19.999,- Kč.