Sleva!

[CAMP] Čtvrtek 29. června až neděle 2. července 2023 – KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé

5.999  včetně DPH

Zúčastněte se exkluzivního třídenního programu letního KB5 Campu a naučte se 20% cviků, které vám přinesou 80% výsledků – od dechových cvičení přes mobilitu, flexibilitu, cvičení s vlastní vahou a cvičení s kettlebell.

 • Čtvrtek 29. června –  neděle 2. července 2023, SportLife hotel, Lesní 1302/12, Rumburk (České Švýcarsko)
 • INSTRUKTOŘI: Pavel Macek, zakladatel a šéfinstruktor školy KB5, Master StrongFirst Certified Instructor, Flexible Steel Instructor Specialist +  top team instruktorů a asistentů z KB5 Gymů z celé ČR a SR!

PŘIHLAŠTE SE DO 27. DUBNA A ZÍSKEJTE EXKLUZIVNÍ SLEVU 2000,- KČ! 

Skladem

Kategorie:

Popis

 

Čtvrtek 29. června –  neděle 2. července 2023

SportLife hotel, Lesní 1302/12, Rumburk (České Švýcarsko)

PŘIHLAŠTE SE DO 27. DUBNA A ZÍSKEJTE EXKLUZIVNÍ SLEVU 2000,- KČ! 

KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé je vhodný pro… 

 • Úplné nováčky, kteří ještě nepřišli s metodikou naší školy ještě do styku a chtějí se během prodlouženého víkendu naučit co nejvíce
 • Účastníky našich seminářů či soukromých lekcí, kteří už vědí, o co jde a chtějí se naučit více
 • Žáky našich KB5 Gymů, kteří si chtějí prohloubit naučené dovednosti, přehledně si je utřídit a dát do jasného minimalistického systému
 • Kohokoliv, kdo chce být zdravý, dostat se do kondice a zesílit – a to bez ohledu na to, jak na tom aktuálně jste 

KB5 Camp povede osobně Pavel Macek, StrongFirst Master Certified Instructor, Flexible Steel Specialist, Oxygen Advantage instruktor a šéfinstruktor školy KB5, za asistence top teamu instruktorů a asistentů z KB5 Gymů z celé ČR a SR!

KB5 Camp je pro začátečníky i pokročilé – část programu bude společná, na některé bloky si vás rozdělíme do jednotlivých teamů!

20% cviků, 80% výsledků!

Program letošního KB5 Campu jsme pečlivě zvažovali – naším cílem je vás během prodlouženého víkendu naučit to nejdůležitější a nejpřínosnější pro zlepšení vašeho zdraví, síly, kondice a kvality života obecně – zábava zcela jistě bude, ale chceme, abyste to, co se na KB5 Campu naučíte, mohli po návratu okamžitě zařadit do vašeho cvičení a životosprávy. 

Program KB5 Campu pro začátečníky i pokročilé 

Cvičení s vlastní vahou

Základní Hindu klik a Hindu dřep z GGP, plus pohybově pestré varianty z návazného programy MHP – “zatížená kloubní mobilita” a ideální doplněk ranní rozcvičky, docvička po standardním silovém tréninku či jako samostatný program. 

Cvičení s kettlebell

 • Pro začátečníky: Kettlebell Simple & Sinister – pohárový dřep, swing & get-up 
 • Pro pokročilé: Imperiální programové minimum – Hack dřep, snatch & bent press

2 (až 3 cviky), jednoduchý program, nekompromisní výsledky! 

Dechová cvičení

Minimalistický program, které můžete zahrnout do “cvičení” přes den, v odpočinkových pauzách mezi sériemi (standardní zotavení, nouzové zotavení), anebo v rámci vašeho konkrétního sportovního tréninku, při strečinku – plus extra cvik na kapacitu a dechový hack pro pro lepší usínaní.

Flexible Steel: Mobilita od A do Z + silový strečink

Sestava jednoduchých drilů pro kloubní mobilitu, od hlavy až k patě, která zachrání vaše klouby a zabránit/zastavit artritidu – naučíme vás, jak vytunit neurosystém, naolejovat vrzající a bolavé klouby a znovu získat potřebnou životní energii.

Christopher Sommer, renomovaný gymnastický coach, říká: “Ti nejlepší na světě strečují jak diví, aby byli silní – tak proč ty ne?. Naučíme vás speciální tréninkovou rutinu z dílny Pavla Tsatsoulina a Jona Enguma, zahrnující 5 univerzálně platných principů a neuro finty, které vám pomoci dechu, vizualizace, zpevnění a uvolnění umožní získat okamžitě výrazně vyšší rozsah pohybu. 

Přednášky

 • Antifragilní Self: Posilování, dechová cvičení, otužování, půsty a další formy “dobrovolného diskomfortu” 
 • Silový trénink pro duši: meditace, mindfulness, moderní stoicismus, doporučená četba a další praktiky

Kdy, kde, atd.? 

 • Lokace: SportLife hotel, Lesní 1302/12, Rumburk – prostředí Českého Švýcarska, perfektní podmínky naše i další pro sportovní aktivity, výlety a další vyžití. Součástí hotelu je velké množství sportovišť, relaxační prostory a restaurace se skvělou gastronomií.
 • Od kdy do kdy?: čtvrtek 29. června až neděle 2. července 
 • Příjezd: Čtvrtek odpoledne, od 16 h. výše – začíná se v  19:00 večeří, po večeři bude vyhlášení programu a první přednáška.
 • Odjezd: Neděle po obědě
 • Ubytování: Dvou až tří lůžkové pokoje
 • Plná penze: (Z)dravá strava – snídaňový buffet + vejce, slanina, ovoce a zelenina; oběd a večeře – polévka (oběd), hlavní chod (oběd a večeř) 250g masa + příloha – zelenina/brambory/rýže + salátek, vše bezlepkové varianty, bez zahuštěných omáček apod. Pro vegany a vegetariány jsme domluvili příslušnou variantu stravování. 
 • Cena (ubytovaní, výuka, plná penze): 5.999,- se vším všudy

Podmínky účasti

Žádné – KB5 Camp je vhodný jak pro úplné nováčky, kteří ještě nemají s cvičením dle naší metodiky vůbec žádné zkušenosti, jakož i pro ty, kteří prošli našimi semináři, či chodí na pravidelné lekce. Rozdělíme si vás na místě do teamů a budeme se vám s instruktory a asistenty věnovat. 

Těšíme se na vás!

PŘIHLAŠTE SE DO 27. DUBNA A ZÍSKEJTE EXKLUZIVNÍ SLEVU 2000,- KČ!