Diskuzní fórum KB5: Komunita příznivců zdraví, síly a kondice

Co, jak a s čím cvičit?

Jaký program, jaké cviky, kolik opakování?

Jak zesílit, nabrat svaly nebo naopak shodit tuk?

Jak začít, a jak ve zlepšování pohybu, síly a kondice pokračovat?

Sledujte previdelně diskusní fórum KB5, věnovaného kettlebell, posilování s vlastní vahou, velkou činkou – a vůbec zdraví, síle, kondici, pohybu a životosprávě obecně!

„Pouze pro dospělé, slušně vychované dámy a gentlemany“

Diskuzní fórum KB5 chce být alternativou současného „fitness“ světa“ pumpování bicepsů, posilovacích strojů, aerobiků, Zumb, diet a dalších moderních výstřelků. Doufáme, že diskuze na KB5 fóru bude především o nadšeneckém sdílení vlastních zkušeností a tipů: žádné flamewars, urážky a invektivy, jak je ve „fitness“ komunitě často zvykem.

Co všechno v KB5 fóru naleznete?

Pokročilí cvičenci mohou vkládat příspěvky do obecného fóra Trénink, výživa, životospráva, pro nové návštěvníky a začínající cvičence jsme založili speciální sekci (Věční) začátečníci.

Velmi zajímavou sekcí jsou pak Osobní tréninkové logy, kde si můžete vést svůj online tréninkový deník, a samozřejmě sledovat tréninkové logy ostatních čtenářů, od úplných začátečníků až po ostřílené borce.

V Akcích vás s předstihem upozorníme na novinky, chystané semináře, kurzy, párty a další akce – no a vše ostatní pak můžete postovat do sekce Off topic.

KB5 Fórum – KLIKNI ZDE a zaregistruj se ještě dnes!

Zdraví, síle, pohybu a kondici zdar a sílu!

Team KB5.cz