Domácí tréninky - rehabka atd.

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
petkab

Domácí tréninky - rehabka atd.

Příspěvekod petkab » pon 25. kvě 2015 16:41:49

Cíl dlouhodobý - cítit se fajn
Cíl nejbližší - TSC podzim 2015

Cíl je to nemalý, prototže v současné době nedám ani jeden shyb podhmatem, takže to bude boj - spokojená bych byla, kdyby se mi na podzim podařilo předvést JEDEN KRÁSNÝ SHYB NADHMATEM 8-) . O další dvě disciplíny tak velké obavy nemám.

Z cíle vyplývá můj současný tréninkový program - tedy střídají se tréninky A a B, jeden zaměřený na DL, druhý na shyby a snatch. Ale shybů samozřejmě nejsem ušetřena ani v tahacím tréninku.
Zároveň jedu ve volných dnech Swing protokol podle tohoto programu: http://www.kb5.cz/2014/03/kettlebell-sw ... eni-v-pdf/
Strava - polovegetariánská, momentálně vyladěná do WHOLE, jsem někde lehce za polovinou 30ti denního WHOLE.
Petra Bričová, ve FuTr jako doma :-)

PM
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve FuTr jako doma

Příspěvekod PM » pon 25. kvě 2015 16:47:04

Najs! A důvěru, shyb nebude do podzimu 1, ale minimálně 3 - spíše (KB)5+! Vsaď se
Pavel Macek

StrongFirst Senior SFG | šéfinstruktor KB5

petkab

Příspěvekod petkab » pon 25. kvě 2015 19:21:39

No, když to říkáš, Pavle.... :-)

25.5.2015 - tr. č.83 (číslování tréninků je od začátku roku)

8. trénink Swing protokol
12 opakování každou minutu, 20 min

Dneska jsem po dlouhý době měla hlad, asi jsem podcenila množství tuku v jídle na oběd. Takže z práce domů, bez jakýhokoliv rozcvičování odmrskat swingy a večeře - -kuřecí maso s mrkví a žampiony na kokosovém oleji, ledový salát, olivy, avokádo, jahody a kokosové lupínky. Porce byla tak velká, že jsem si místo talíře musela vzít skleněnou poklici od zapékací misky, aby se mi to vešlo.....

Obrázek

petkab

Příspěvekod petkab » úte 26. kvě 2015 19:49:00

26.5.2015 - tr. č.84
válec, resety, příprava pohybu
shyb s dopomocí 5x2
DL
5x60, 3x65, 1x72,5
5x5x80kg
strečink

Dneska jsem se dostala na tu váhu, na které to v minulém cyklu už bylo těžký a následující trénink jsem přešla na trojky, takže jsem byla zvědavá, co dneska. Přece jen před DL shybuju, což v minulém cyklu nebylo. Navíc jsem na WHOLE, což by teoreticky taky mohlo poněkud vadit...
No, široká škála pocitů - od "docela to jde" v první serii přes "není to tak strašný" až po "sednout mi na to moucha, tak to nedám" při posledním opakování poslední serie :-) Takže jsem teda zvědavá, co v pátek, kdy bych teoreticky měla tohle zopakovat, ale možná to bude úplně jinak, Justys mě ostřížím zrakem sledovala a prý to do pátku vymyslí, jak dál :-)

A večeře - chřestová sezóna v plném proudu :-)

Obrázek

petkab

Příspěvekod petkab » stř 27. kvě 2015 17:52:12

25.5.2015 - tr. č.85

9. trénink Swing protokol
13 opakování každou minutu, 20 min

Takové to domácí swingování. Začíná přituhovat. Nebo to možná bylo tím včerejším DL, poněkud cítím hamstringy, zadek a břicho. Ale co je úžasný, žádná, ale vůbec žádná nezdravá bolest zad. Na to se člověku rychle zvyká, tak doufám, že to vydrží. Jo, a taky u toho už funím...ale to se na DL svést nedá :-)

W se překlopilo do poslední třetiny (tedy pokud zůstane u 30 dní, musím si to pak roznyslet, jestli nepojedu dál). Dnešní oběd (jako odpověď na povzdech jedné mé známé, která fakt nemůže uhlídat to jídlo, protože to by si musela denně vařit. I do práce. Ano.)

Obrázek

petkab

Příspěvekod petkab » čtv 28. kvě 2015 19:44:52

28.5.2015 - tr. č.86
shyb s dopomocí 6x3, 3x2

snatch (16) 5+5 x 15 min

Moc často se mi to nestává, ale dneska jsem nějak nedokázala nechat starosti v šatně, takže ten trénink byl chvílemi odjetý na autopilota. Přesto to bylo dobrý, když si odmyslím to, že celých 14 kol si hlídám puchýřomozol a v posledním kole si utrhnu dva na úplně jiným místě :-D

Dvě z dnešních jídel, na snídani byla klasicky vajíčka se zeleninou. Kafe pořád první šálek až dopo v práci, takže potvrzeno, že ráno můžu začít fungovat i bez kofeinu.

Obrázek

Pitkin

Příspěvekod Pitkin » čtv 28. kvě 2015 22:57:32

Teď nebudu vědět na jakém fóru mám dřív sledovat :-)
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum

A vo tom to je !
-Milan Pitkin

petkab

Příspěvekod petkab » pát 29. kvě 2015 8:28:52

Pitkin píše:Teď nebudu vědět na jakém fóru mám dřív sledovat :-)

Klíííd :-)
Tam vedle to brzy utnu, abych si neomačkala ctrl+c, ctrl+v :-)
Takže pokud tě ty fotky jídel zajímají, budou tady :-)

Pitkin

Příspěvekod Pitkin » pát 29. kvě 2015 15:09:40

petkab: Tak to je super, velice rád ty krásné obrázky pozoruji :-) Naposledy takhle vyvářel na ronnie fóru Reiben.
Samozřejmě na tréninky koukám taky :-D
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum

A vo tom to je !
-Milan Pitkin

petkab

Příspěvekod petkab » pát 29. kvě 2015 20:16:02

29.5.2015 - tr. č.87
shyb s dopomocí 5x2
DL
5x60, 3x65, 1x72,5
3x80, 2x3x82,5
strečink

Parádní trénink. Už jsem vychytala shyby na vysoké hrazdě, lezeme na ní z benčové lavičky :-)
Poctivě jsem si zalepila stržený mozoly, ale osa mi klouzala v ruce, tak jsem tu náplast sundala a prostě to odjela. Někdy je lepší se moc nepozorovat :-)
Jo, a taky mě bavilo, jak Justy chválila Honzovi DL - teda nejsem si úplně jistá, jestli říkala, že má pěkně zadek...nebo pěknej zadek :-D
A takový to, když koukám se spadlou bradou na dámu, která tam sází krásně cleany, pressy, TGU s ketllebells o dost většími než je obvyklé...a ona po tréninku přijde a pochválí mi DL!!

Dnešní jídlo - snídaně klasika; oběd - maso pečené na bylinkách, chřest, celerové hranolky, meruňky, jahody; večeře - vaječná omeleta s listovým špenátem a slaninou, zelenina

Obrázek

Zpět na