Když pohyb začíná dávat smysl.

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
Tom_as

Když pohyb začíná dávat smysl.

Příspěvekod Tom_as » úte 13. pro 2016 1:35:03

Ahoj,
než začnu vypisovat tréninkový plán tak něco o mě. Hodně dlouho jsem pohyb, sport a nějakou péči o fyzický stav nijak neřešil. Zvrat nastal ve 20, po těžké nemoci jsem se rozhodl ze sebou něco dělat. Člověk který se poprvé v životě rozhodne zajímat o cvičení neudělá nic jiného než, že si to vygugluje. Naštěstí jsem hned na začátek nenarazil na kulturistiku (jako většina známých) ale na cvičení s vlastní vahou. Ale i tak jsem se v dost zuboženém stavu pouštěl do věcí jako jsou kliky, dřepy, později shyby atd. Kupodivu všechno bylo super, cítil sem se jako nikdy, dokonce i postava začínala vypadat znatelně líp. U toho jsem vydržel zhruba rok, pak jsem přešel na posilování s činkami. Ze začátku zase skvělý, rychle se zvedala síla. Jediné z čeho jsem ale čerpal byly různé kulturistické magazíny a jediné co jsem řešil bylo jak nabrat svaly. No dopadlo to tak, že zhruba po 2 letech jsem se dostal do fáze kdy jsem byl naprosto přetrénovaný, bolelo mě všechno snad 7 dní v tejdnu a s tréninky jsem nepřestával. Nevím jak tohle trvalo dlouho, měsíce - půl rok? Samozřejmě to dopadlo tak, že jsem se cvičením přestal na dobro. Od té doby jsem se k tomu chtěl mnohokrát vrátit, pokaždé to tentokrát mnohem rychleji (pár týdnů) dopadlo stejně. Absolutně jsem na to neměl sílu. Do toho jsem si našel práci na počítači, což na energii zrovna nepřidá.
No a není to tak dlouho, nastal další zvrat. Narazil jsem na kb5, později na Petra Růžičku a přes něj na Ida. Začal jsem číst jejich články, studovat a hlavně to zkoušet. Všechno mi to dává smysl. Momentálně dělám 3 týden intro kitu, Tak uvidíme, kam mě tenhle nový začátek dovede. :)

PM
Kontaktovat uživatele:

Re: Když pohyb začíná dávat smysl.

Příspěvekod PM » stř 14. pro 2016 10:36:31

Tom_asi, vítej na fóru. Splň si základy Intro Kitu, poreferuj zkušenosti a výsledky. Zdar a sílu!
Pavel Macek

StrongFirst Senior SFG | šéfinstruktor KB5

Zpět na