Cohen nahana mnoho zajacov :D

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
cohen

Re: Cohen nahana mnoho zajacov :D

Post by cohen » Thu 16. May 2019 7:25:10

Minuly tyzden som ukoncil osmy cyklus na drep, nove PR 112,5kg.
Program na DL ide od pondelka do druhej polovice a pokusim sa pretavit objemy do peaku. Blbe je, ze letim na dovolenku, takze to este budem musiet nejako vymysliet s posilkou... :-o
Bench je co sa tyka vykonu asi desat kg za maxkom, ale po opraveni kridla som si lahko natiahol rameno pri PR-ku s 32kg 4+4, ale uz je to OK.
Kym mam slaninu a plzen, nepotrebujem antidepresiva. :D

cohen

Post by cohen » Tue 28. May 2019 8:22:24

Novniky z Cohenovho sveta trapenia a (ne)uspechu! :D

Vcera padla 150-tka na mrtvolu (+5kg), musel som skratit o 2 tyzdne peak, ale bolo to tam.
Momentalny sucet na trojboj: BP 100 + BSq 112,5 + DL 150 = 362,5kg.

Premyslam, ze si dam este jedneho Beara na mrtvolu, na drepe a benchi som sa tak nejako prirodzene dostal k Falejevovi a najma pri drepe to vyzera na celkom slusne cisla pre buducnost.

daymoon

Post by daymoon » Tue 28. May 2019 10:12:06

Super, paráda. Konečně se ti to povedlo.

Ten trojboj vždycky zkoušíš celý nebo to je kumulované PR za poslední roky?
Petr Dvořák
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

cohen

Post by cohen » Thu 30. May 2019 7:26:41

daymoon wrote:
Tue 28. May 2019 10:12:06
Super, paráda. Konečně se ti to povedlo.

Ten trojboj vždycky zkoušíš celý nebo to je kumulované PR za poslední roky?
Vdaka :)

Za posledne roky asi tazko, kedze som s trojbojom zacal minuly rok v aprili. :D Asi 7x pocas posledneho roka som skusal trojbojove maxka pocas jedneho treningu, ale potom som si presilil latissimus, takze v benchi sa na tu stovecku postupne vraciam, nabehol som na Beara, ktory ma iny timing ako drep, takze sa mi to rozhasilo a teraz maxujem jednotlivo. Ale drep som maxoval pred 3 tyzdnami pohodka. ;)

cohen

Post by cohen » Mon 29. Jul 2019 10:49:10

Zapisky z prazdnin:

V znameni hecovacky s brachom.
Chinup: 11x (vykon roka pri 90kg), rovnako ako brat, ktory ma o 10kg menej.
1R Press: 9x28kg na slabsiu lavu ruku s rezervou, pravu som neskusal. V kazdom pripade objemovy posun tusim o 2 opakovania. Pressy su zaujimave tym, ze ich naozaj nemusim cvicit, staci ich zaradit dva tyzdne pred planovanym peakom a vystreli to hore. BTW, bracho nepotlacil 28ku ani raz. Zato v behu mi to natiera uplne suverenne.
Goblet squat 28kg 7x, 9x, 11x, 13x Kedze som nikdy nejake vysoke objemy s GS nerobil, bolo lahke prekonat doterajsich maximalnych 9 opakovani a keby som fakt chcel, tak tam bola este celkom velka rezerva. O mesiac budem mat prilezitost.

Trening je momentalne v znameni pripravy na duatlon a silovej udrziavacky. 2 tyzdne dozadu som nedvihol 155kg na mrtvolu a 115kg na zadny drep, casovo mi nevysiel peak. Stava sa. Aspon press potesil. Not good, not terrible. :D

cohen

Post by cohen » Tue 10. Sep 2019 9:05:11

Prazdniny skoncili, treba ich zrekapitulovat.

Po mesiaci pripravy na duatlon som ho nakoniec kvoli zmene rodinneho programu neabsolvoval. Koniec augusta a zaciatok septembra bol v znameni dovolenky a tyzdnovej nadchy, ziadne nove PR-ka sa uz neudiali a ani sa nemali z coho, trening bol aky bol. :D

Vaha sa drzi okolo 90kg, cez pracovny tyzden dodrziavam intermittent fasting bez sladkosti.

Plan: 2x tyzdenne silovka: mrtvola, bencik, drepson, zhyby (chinup), a 2x tyzdenne beh.
PO: Mrtvola heavy (BEAR), bench a drepy easy (Falejev)
UT:
ST:
STv: Beh
PI: Drep a bench heavy (Falejev)
SO:
NE: Beh

Ono to nakoniec bude aj tak vzdy nejako inak, lebo piatky casto cestujeme, takze polovica tazkych drepov a benchov bude aj tak vo stvrtok, takze stvrtkovy beh bude v utorok, alebo v stredu, alebo aj nebude (unava a pod.). Vypeakujem jeden cyklus a potom sa uvidi, mozno hodim silovku na 1x tyzdenne a pojdem si zasantit na lezecku stenu od novembra.

Post Reply