StrongFirst SFL Barbell Course: Posilování s velkou činkou

nahrávám mapu....

datum/čas
kdy? - 8. Září 18
10:00 AM - 6:00 PM

místo
KB5 Gym Praha

kategorie akce


Seriózní zesílení.

Jednodenní kurz StrongFirst SFL Barbell aplikuje univerzální silové principy na činku za účelem vybudování větší absolutní síly, která bude mít přenos do tvojeho sportu anebo ti bude sloužit v každodenním životě. Předtím, než se rozhodneš začít používat velkou činku, si musíš být jistý, že jí budeš používat bezpečně.

Hodnota tohoto kurzu je jde napříč různými populacemi: od zkušeného liftera, který chce zlepšit své osobáky, přes sportovce, který chce zlepšit výkon ve svém sportu, až po staršího člověka, který si chce udržet anebo znovu získat spolehnutí na sebe sama a nezávislost

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI ZDE!

I když už jsi pod činkou nějaký čas strávil, je pravděpodobné, že jsou v cvičení s velkou činkou jisté detaily, které ses nikdy nenaučil a které ti umožní zůsta silný a bez zranění. Místem, kde se naučit jak bezpečně maximalizovat svůj silový potenciál s tímto klasickým náčiním je StrongFirst Barbell kurz. Curriculum Barbell kurzu, které vypracovali Pavel a Chief SFL Dr. Michael Hartle, vyučuje jen několik málo vybraných SFL instruktorů, kteří byli všichni vybráni díky svým schopnostem vyučovat a předvést tyto techniky ostatním, a to s jednotnou efektivitou pro celé spektrum úrovně zkušenosti. Ať už jsi velkou činku nikdy nedržel v ruce, anebo cvičíš s činkou již léta a jsi připraven seriózně zesílit, je tento kurz přesně pro tebe.

Naučíš se:

  • Mrtvý tah (deadlift)
  • Zadní dřep (back squat)
  • Striktní tlak ve stoje (military press)
  • Programming

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI ZDE!

Proč se zúčastnit?

Síla.Kettlebell je vstupní bod k síle. Když se správně používá, dá ti nedocenitelné pohybové lekce, které tě připraví na bezpečný a efektivní trénink s velkou činkou. Kettlebell tě však může dostat v rozvoji absolutní síly jen odtud potud. Seznam se s SFL Barbell kurzem

Bezpečnost.Mnoho lidí se v tréninku s velkou činkou zraní. Příčinou těchto zranění je nesprávná technika, anebo špatný programming. Nauč se správnou techniku klasických cviků s vlekou činkou. Nauč se bezoečný a efektivní programming, který ti umožní “zvednout laťku” (respektive činku) po mnoho následujících let.

Technika. Rozebíráme cviky na nejmenší součástky a pak je pevně skládáme dohromady. Naše coachingové pokyny, tipy a triky jsou v oboru unikátní. Výuková křivka našich žáků je strmá, garantujeme!

Principy. Podobně jako všechna naše curricula je i naše metodologie cvičení s velkou činkou založená na principech. Cviky jsou jiné, protože náčiní je jiné, ale principy “síly, která je dovednost” zůstávají stejné.

Fokus. Materiál je stejně jako v našich ostatních kurzech úzce zaměřený, ale jdoucí do hloubky. Celý den strávíš s nejřpínosnějšími cviky s velkou činkou. Mrtvý tah: ultimátní test síly a jeden z njelepších cviků pro rozvoj síly a svalů celého těla. Zadní dřep: nejmocnější cvik pro rozvoj nohou a nejjednodušší způsob, jak rychle nabrat svaly. Striktní tlak ve stoje: klasický test síly horní poloviny těla a mocný cvik pro vybudování svalů, vyučovaný stejnou technikou, kterou požívali sovětští vzpěrači ve zlaté éře striktního tlaku nad hlavu.

Vzdělání.Jakmile se naučíš správnou techniku, probereme blbuvzdorný programming, který tě bude doprovázet první roky, které s činkou strávíš.

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI ZDE!

Kurz StrongFirst SFL Barbell: Často kladené otázky

Bude kurz překládaný do češtiny?

Ano, kurz, bude buď vyučovaný česky, anebo anglicky a tlumočen do češtiny.

Pomůže mi tento kurz se připravit na certifikaci?

Ano, tento kurz ti pomůže se připravit na certifikaci. Naučíš se cviky, které ti na cestě stát se SFL pomohou. Tento kurz však není  vystavěn jako specifická příprava na naší certifikaci. Je vystavěn více pro koncové uživatele… lidi, kteří chtějí zesílit a dostat se do kondice.

Dostanu manuál?

Ano, všichni studenti obdrží manuál. Tento cenný materiál je vynikajícím referenčím zdrojem na další cestě vylepšování tvých dovedností skrze silový trénink.

Dostanu certifikát?

Studenti tohoto kurzu obdrží účastnický certifikát.

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI ZDE!

StrongFirst SFL Barbell Course povedou Pavel Macek, StrongFirst SFG Senior, SFL, SFB a Justyna K. Macková, SFG2, SFL. 

  • Kdy?: 8. září 2018, od 10 do 18 h.
  • Kde?:KB5 Gym Praha, náměstí Jiřího z Poděbrad 11, Praha 3 – Vinohrady (gym je ve dvoře)
  • Co s sebou?: Sportovní oblečení, boty s tenkou podrážkou, ručník, něco k pití, malou svačinku, tužku  a papír – nic více není potřeba. Podrobný manuál StrongFirst SFL kurzu dostanete na místě.
  • Cena: $299. Jelikož se jedná o oficiální StrongFirst kurz s mezinárodní záštitou, přihlášení i platba probíhá pomocí kreditní karty přes zahraniční službu Eventbrite. Pokud preferujete platbu v Kč na účet, kontaktujte nás! 

Výuka probíhá v angličtině, celý kurz je kompletně tlumočen do češtiny!

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI ZDE!