StrongFirst SFG I Kettlebell certifikace

nahrávám mapu....

datum/čas
kdy? - 1. Listopad 19
8:00 AM - 8:00 AM

místo
KB5 Gym Praha

kategorie akce


Nejprestižnější světová kettlebell certifikace, zlatý standard v oboru silového a kondičního tréninku

HLAVNÍ INSTRUKTOR: Pavel Macek, StrongFirst Master Instructor

Registruj se do 17. září 2019 a ušetři 4.700,- Kč

LOKACE
KB5 Gym Praha 3
Náměstí Jiřího z Poděbrad 11
130 00 – Praha 3

ROZVRH
Pátek, sobota, neděle 1.-3. listopadu 2019, 8-18 h. (v neděli do 17 h.)

JAZYK
Kurz bude vyučován v angličtině a kompletně tlumočen do češtiny.

SFG I Kettlebell certifikace – 1.-3. listopadu 2019, Praha

Síla začíná s kettlebell. A kettlebell začíná se StrongFirst.

Pavel Tsatsouline, zakladatel a Chairman StrongFirst, vyvíjel a tříbil naše kettlebell curriculum více než deset let. Na této třídenní certifikaci se kandidáti na SFG instruktora naučí náš kettlebell systém, založený na principech, bezpečný způsob, jak kettlebell používat a jak učit ostatní.

Naše SFG certifikace vyučují ti nejkvalifikovanější instruktoři na světě, individuálně vybraní Pavlem anebo naším DOE Brettem Jonesem.

Každý kandidát musí splnit vysoké silové, pohybové, dovednostní a učební standardy.

Na SFG Level 1 certifikaci se vyučují a testují následovné dovednosti:

  • Swing
  • Get-up (vztyk)
  • Clean (přemístění)
  • Press (tlak silou)
  • Snatch (trh)
  • Squat (dřep

Proč se zúčastnit?

Vášeň. Vyučování cvičení s kettlebell je naší vášní. díky tomu, že se pečlivě věnujeme každému detailu, máme ty nejlepší instruktory, a udržujeme ty nejvyšší standardy, má StrongFirst reputaci jako ta nejlepší a nejrespektovanější instruktorská kettlebell certifikace na světě.

Fokus. Učíme během tří dnů šest fundamentálních dovedností. To dovoluje každému z kandidátů dovést svojí techniku k dokonalosti, a stejně tak i své instruktorské dovednosti, jak tyto cviky naučit jiné. Lakonicky řečeno, SFG je minimalismus, který jde do hloubky.

Princip. Člověk se na SFG I nenaučí “jen kettlebell”. Kandidáti na instruktora SFG I se naučí obecné principy síly jakož i metody, jak kettlebell využít pro rozvoj, zvýšení a udržení síly. StrongFirst je systém, kettlebell je nástroj.

Lidé. SFG I certifikace učí ti nejkvalifikovanějí, nejzkušenější kettlebell instruktoři na světě. Všichni, kteří učí na naších SFG Level I certifikacích jsou osobně vybráni Pavlem anebo naším DOE Brettem Jonesem.

Přizpůsobitelnost. StrongFirst kettlebell systém mohou využívat sportovci světové úrovně, elitní vojáci, hobíci i senioři. Bez ohledu na studenta, základy zůstávají stejné. Kromě šesti základních cviků vyučujeme celou škálu asistenčních drilů pro každý z cviků, které můžete využít ve svém cvičení, anebo vy výuce.

Výuka ostatních. SFG je instruktorská certifikace. Kandidáti musí nejen splnit jisté silové standardy a prokázat správné pohybové dovednosti, ale musí též ukázat, že umí učit. Titul “SFG” si nelze jen tak koupit. Musí si ho kandidát poctivě zasloužit.

Růst byznysu. Instruktorská certifikace SFG Kettlebell je tou nejrespektovanější a nejvyhledávanější kettlebell certifikací na světě. Cvičení s kettlebell není žádná krátkodobá móda, která zanedlouho pomine. Čím více a více lidí začíná cvičit s kettlebell, tím více oceňují nejbezpečnější a efektivní výuku v rámci komunity našich StrongFirst instruktorů..

Přechodový rituál. Většina lidí e účastí, aby mohli učit jiné a aby mohli dále rozvíjet svůj byznys jak oosobní trenéři anebo instruktoři skupinových lekcí. Účastní se ale i mnoho lidí, kteří nechtějí učit. Chtějí se jednoduše otestovat, jak na tom jsou, a vidět, co to obnáší být SFG.

Komunita. Jsme více než organizace. Jsme bratrstvo a sesterstvo železa. Jsme více než jen osobní trenéři. Jsme globální komunitou profesionálů silového tréninku, které spojuje společné poslání a přesvědčení, že síla má vyšší účel.

NÁROKY SFG I KETTLEBELL CERTIFIKACE

LOKACE
KB5 Gym Praha 3
Náměstí Jiřího z Poděbrad 11
130 00 – Praha 3

ROZVRH
Pátek, sobota, neděle 1.-3. listopadu 2019, 8-18 h. (v neděli do 17 h.)

JAZYK
Kurz bude vyučován v angličtině a kompletně tlumočen do češtiny.

REGISTRACE PROBÍHÁNA WWW.STRONGFIRST.CZ