SFG1 Prep: Příprava na StrongFirst Kettlebell certifikaci

SFG1 Prep: Příprava na StrongFirst Kettlebell certifikaci
nahrávám mapu....

datum/čas
kdy? - 4. Leden 15
10:00 AM - 3:00 PM

místo
Funkční trénink Praha

kategorie akce


 StrongFirst Česká republika – přidej se k nám!

StrongFirst v České republice vstupuje do další fáze! Pavel a Justyna Mackovi (SFG2, SFB, SFL) pomáhají rozšiřovat řady StrongFirst instruktorů v ČR.

V minulých letech připravili řadu svých žáků na úspěšné absolvování náročný StrongFirst certifikací (SFG, SFB i SFL). Kromě oficiálních jednodenních StrongFirst kurzů nabízí i speciální přípravné kurzy na SFG1 certifikaci – žádný „pokus/omyl“, ale ověřený „systém/úspěch“.

StrongFirst SFG1

Program semináře SFG1 Prep: Příprava na StrongFirst Kettlebell certifikaci 

 • StrongFirst SFG1: Co očekávat, jak se připravit, čeho se vyvarovat
 • Podrobná videoanalýza technických detailů a standard provedení testovnaých cviků
 • Review základních drilů s jednou kettlebell: Kettlebell Get Up, Swing, Clean, Press
 • Detailní výuka testovaných cviků se dvěma kettlebell: Double Clean, Double Front Squat, Double Press, Double Swing, Double Snatch
 • Kettlebell snatch – klíčové technické detaily – a co tě nejlépe na Snatch test připraví
 • Strategie na obávaný kettlebell Snatch test – jak si 5 minut rozvrhnout, po kolika opakováních jet, a jakým tempem
 • „Naplánuj cvičení, odcvič plán“: Ověřený cvičební program přípravy na SFG1

StrongFirst isntruktoři z ČR/SR

Pavle a Justys děkuji moc za vaši trpělivost a ochotu, za vaše rady a coaching. Bez vás by to nikdy nebylo!

Martin Folwarczný, SFG1, FMS1, KB5 Gym Kuřim

Team KB5 bol z môjho pohľadu zo všetkých účastníkov jednoznačne najlepšie technicky pripravený. Takže Pavle a Justys, vďaka za skvelý koučing v príprave a celej našej výprave za udržiavanie skvelej nálady a fandenie počas snatch testu.

Jozef Vanko, SFG1, KB5 Slovensko

Graduatio nworkout: Double clean, double clean, double press, tři double front squaty. Mnohokrát dokola, prokládáno swingy. A na závěr swingy za každého instruktora a účastníky. Jedním slovem. – NÁŘEZ! Hodnocení v týmech, předávání certifikátů, s radostí s Marťasem přebíráme ty své a přijímáme pochvaly na naše učitele, jak dobře nás připravili. Bylo to těžké, ale ne nemožné, měsíce příprav se vyplatily. 

Justys, Pavle, díky, stálo to za to!

Alžběta „Kill Bill“ Mušková, SFG1, SFB, Funkční trénink Praha

Všichni nás chválili a my jsme chválili Pavla a Justynu. Je to jejich zásluha! Velké poděkování za důvěru, ochotu a podporu. Vážím si vás a toho co pro nás děláte. Také děkuji ostatním z týmu za super atmosféru a gratuluji k výsledkům! 

Jakub „Lory“ Lorenc, SFG1, KB5 Gym Praha

O víkendu jsem úspěšně absolvoval instruktorský kurz Strongfirst SFB. Moc děkuji všem v KB5 za pomoc s přípravou, bez vás bych to určitě nedal! Striktní kliky na jedné ruce a noze úplně bez problému.

Richard  Andrš, SFB

Velké díky patří Pavlovi a Justys, kteří kvůli podpoře českého KB5 týmu jeli do Itálie o týden dříve před svojí SFG II certifikací! Pavle, díky za podporu a coaching.

Pavel Konvalina,  SFG1, KB5 Gym Brno

SFG1 Prep: Příprava na StrongFirst Kettlebell certifikaci

Podmínky účasti

 • Znalost základních drilů s jednou kettlebell – minimálně Kettlebell Get Up, Swing, Clean a Press – pokud výše uvedené drily neovládáte, přihlašte se nejdříve na některý z našich seminářů, pilujte základy, a SFG1 certifikace se zúčastníte někdy v budoucnu.
 • Vytištěné potvrzení o přihlášení na kteroukoliv z plánovaných SFG1 certifikací – pokud nejste na žádnou SFG1 certifikaci přihlášeni, anebo přihlášku nedoložíte, nebudete mít možnost se SFG1 Prep semináře zúčastnit!

Trvání: Cca. 5 hodin

Cena: 1499- Kč

Přihlášení na seminář – postup

 1. Přihlašte se na některou z plánovaných SFG1 certifikací.
 2. Uhraďte prosím zálohu 499,- Kč na účet 2300106092/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím: „Jméno příjmení SFG1PREP“.
 3. Po uhrazení zálohy zašlete email pomocí formuláře níže. V emailu uveďte a) Vaše jméno a příjmení b) název a datum našeho semináře, na který se hlásíte (v tomto případě tedy „SFG1 Prep“) c) SFG1 certifikaci, na kterou jste přihlášeni (vytištěný doklad bude potřeba doložit na semináři) d) info o úhradě zálohy (stačí napsat „uhrazeno“). Bez uhrazení zálohy je registrace na seminář neplatná.

  Tvůj e-mail (nutné zadat - prosíme 2x překontrolovat!)

  Tvůj telefon (povinné pole)

  Tvoje zpráva

  SFG1 Prep: Příprava na StrongFirst Kettlebell certifikaci