StrongFirst SFG Kettlebell Course

StrongFirst v České republice
nahrávám mapu....

datum/čas
kdy? - 23. Únor 19
10:00 AM - 6:00 PM

místo
KB5 Gym Praha

kategorie akce


CO JE SFG KURZ?

Ty nejzákladnější a do detailu důkladné instrukce, jak na kettlebell, dostupné během jednoho dne.

Vytvořené zakladatelem moderního kettlebell hnutí, Pavlem Tsatsoulinem, SFG Kurz je osmihodinový seminář – doveden k dokonalosti.

Kurz StrongFirst SFG Kettlebell

StrongFirst kettlebell kurz – 23. února 2019, Praha

JE PRO TEBE SFG KURZ TOU NEJLEPŠÍ MOŽNOSTÍ?

Chceš se naučit jak používat kettlebells…správně a bezpečně. 

Stejně tak si chceš být jistý že získáš ty nejlepší možné instrukce, a nebudeš plýtvat svým (dalším) časem a penězi. Pokud jsi jako mnozí další, kdo se zúčastnili SFG Kurzu, pak možná:

  • rozvrh hodin tvého nejbližšího SFG instruktora nevyhovuje tvému vlastnímu pracovně/osobnímu rozvrhu.
  • chceš si prohloubit dovednosti, ale nemůžeš si zrovna teď dovolit řadu soukromých lekcí.
  • nebo se prostě chceš za jeden den naučit všechno, co můžeš, abys mohl zrušit členství v posilovně a zapracovat na sobě sám.

Pravděpodobně jsi prohlížel tucty článků a videi na YouTube “jak na to”, zmatený protichůdnými obrázky a příklady, neschopný rozlišit co je opravdu správně a co ne. Tady je nápověda: Většina toho, co tam uvidíš je méně než optimální. A mnohé z toho je prostě a jednoduše nebezpečné.

Konec dohadů – ve StrongFirst jsi našel přední autoritu. Pokud se zaregistruješ na SFG Kurz, můžeš si být jistý, že získáš instrukce nejvyšší dostupné kvality. Po absolvování nesejdi z vytyčené cesty; zůstaň s námi a už nikdy nebudeš pochybovat, že jsi na správné cestě.

Kurz StrongFirst SFG Kettlebell

StrongFirst kettlebell kurz – 23. února 2019, Praha

JAK JSOU KVALIFIKOVANÍ INSTRUKTOŘI?

Tahle část je celkem fajn.

Nejprve se trochu zorientujeme. StrongFirst kettlebell učební plán a tréninková metodika byly vyvinuty a vybroušeny zakladatelem a Chairmanem, Pavlem Tsatsoulinem, přes více než deset let. Momentálně nabízíme tři typy Kurzů: Kettlebell (SFG), Velká činka (SFL) a Posilování s vlastní vahou (SFB). Každý z těchto kurzů je vhodný pro účastníky na prakticky jakékoli úrovni dovednosti. Pro účast na SFG Kurzu není nutná žádná předchozí zkušenost s kettlebell.

StrongFirst rovněž certifikuje instruktory ve všech těchto třech disciplínách. Naše vlajková loď programu, SFG Certifikace, má ty nejvyšší standardy v tomto odvětví, a je nejvyhledávanější certifikací kettlebell instruktorů. Standardy jsou tak vysoké, že v průměru jedna třetina všech SFG kandidátů (z nichž většina už jsou osobní trenéři) nesplní požadavky po měsících nebo dokonce letech důkladné přípravy.

SFG Instruktoři jsou ti nejsilnější, nejkvalifikovanější a nejzkušenější kettlebell instruktoři na světě.

SFG Instruktoři, kteří byli pozváni, aby učili na našich SFG kurzech, byli pečlivě hodnoceni a vybráni Pavlem. Tato skupina představuje pouze 3% z více než 2000 SFG Instruktorů na světě.

KOLIK STOJÍ ÚČAST NA SFG KURZU?

6999,- Kč

Kurz StrongFirst SFG Kettlebell

StrongFirst kettlebell kurz – 23. února 2019, Praha

CO SE ZA TĚCH 8 HODIN NAUČÍŠ?

Výuka kettlebell je náš odkaz a naše neutuchající posedlost.

Coby nejzavedenější, nejzkušenější a puntíčkářská organizace výuky kettlebell v historii, StrongFirst určila nejdůležitější prvky, které se naučíš za jeden den a nejefektivnější způsoby jejich výuky.

Jsou pokryty pouze nejnutnější dovednosti, abychom zajistili, že na konci dne porozumíš technikám a konceptům a budeš schopný je sám bezpečně procvičovat.

Kromě specifických dovedností s kettlebell vypsaných níže – a neméně důležitých – se naučíš mnoho POHYBOVÝCH ZÁKLADŮ:

  • Bezpečnost tréninku s kettlebell
  • “Silový strečink”  abys odbrzdil svou sílu, uvolnil klouby a byl vždy připraven
  • Rafinované dýchací techniky pro sílu, vytrvalost, bezpečí zad a redukci stresu
  • Dovednost napětí pro okamžitý nárůst síly
  • Osvědčený způsob jak trénovat své břišní svaly o 300% intenzivněji než s tradičními cviky
  • Mechanika ramene používané profesionály pro maximální sílu a odolnost

DEADLIFT — nejvíce “funkční” cvik

DŘEP  — základní a snadno naučitelný pohárový dřep

SWING — “spalovač tuků budující atleta”

TURKISH GET-UP, neboli TGU — lekce v silném pohybu

MILITARY PRESS — klasický test síly a jeden z nejlepších stavitelů horní poloviny těla

Dokonce dostaneš TRÉNINKOVÝ PLÁN, který můžeš následovat – pro všeobecnou sílu a kondici, stavbu svalů a ztrátu tuku.

StrongFirst kettlebell kurz – 23. února 2019, Praha

POKUD JSI TRENÉR…

Ano, tento Kurz je i pro tebe.

I když si s kettlebell už pár let pohráváš, budeš překvapen, kolik je možné naučit se o tréninku s kettlebell a úroveň detailů, která je požadována, abys to dělal dobře. Je to hodně odlišné, než si myslíš – a je to úžasné.

BUDE SE KURZ NĚKDY KONAT VE TVÉM MĚSTĚ?

Pokud bydlíš v dojezdové vzdálenosti od Instruktora SFG kurzu, máš štěstí!

Bohužel, ne každý ho má. Mnozí z našich Instruktorů Kurzu cestují do oblastí po USA, Evropy či vůbec zahraničí, a plánují své vlastní Kurzy. To znamená, že pokud čekáte, že se Kurz někdy objeví v kalendáři v [doplň si město], není to zrovna nejlepší taktika.

Vážně – to cestování za to stojí. Zaregistruj se a naplánuj svou cestu. Zasloužíš si opravdu zábavný den na elitním “kettlebell campu”.

CO VŮBEC ZNAMENÁ SFG?

StrongFirst Girya. Girya je ruské slovo pro kettlebell.

POMŮŽE TI KURZ PŘIPRAVIT SE NA CERTIFIKACI?

Rozhodně, bez debat.

Měj na paměti, že Kurz nezahrnuje všechny dovednosti testované na Certifikaci. Abychom zajistili, že úplní nováčci v kettlebell tréninku odejdou z Kurzu s požadovanou kvalifikací, musíme se soustředit na čtyři nejdůležitější dovednosti. Ty dvě, které nejsou zahrnuty, Clean a Snatch, krom toho, že jsou technicky složitější, také vyžadují velké množství času procvičování hard style Swingu, než jsou vyučovány. Důrazně doporučujeme naučit se Clean a Snatch od SFG Instruktora soukromě, s pravidelnými kontrolami techniky, když se začneš připravovat na Certifikaci.

DOSTANU MANUÁL KURZU,KTERÝ SI MŮŽU ODNÉST DOMŮ?

Ano, a je parádní.

Kurz StrongFirst SFG Kettlebell

StrongFirst kettlebell kurz – 23. února 2019, Praha

CO ŘÍKAJÍ O KURZU OSTATNÍ LIDÉ?

Za poslední dva roky se SFG Kurzu zúčastnilo více než 1400 lidí. Jejich zkušenost je úžasná, na což jsme neuvěřitelně hrdí. Občas nám na ústředí StrongFirst napíše účastník, aby nám řekl, jak moc si to užil. Tři z nich jsou se svolením autorů uvedeny níže.

“Moje žena by řekla, že jsem trochu posedlý kettlebell, ale nikdy jsem nebyl osobně instruován co se týče způsobu a techniky. V mém okolí není žádný SFG, a já nechtěl na lekci k instruktorovi, který pravděpodobně ví méně, než já. Když byl vypsán tento kurz, skočil jsem po něm.

Všechno je v detailech, schopnost instruktora sdělit tyto detaily – všechny technické tipy, podněty, napětí a vše ostatní, mi zůstane nedocenitelným. Nebyl jsem v ničem hrozný; naučil jsem se jak být ve všem lepší. Stálo to za to a jsem vděčný. Děkuji.” 

—Brad Banks

“Loni v létě jsem měl šesti týdenní stáž na Harvardské univerzitě. Kolem čtvrtého týdne jsem jel do Silver Spring, Marylandu na jednodenní kurz. Těch 8 hodin proletělo kolem a já vyšel chytřejší a silnější a měl jsem od té doby šťávu na trénink po celý rok až do teď. Za těch 8 hodin jsem se naučil cennější informace než za těch šest týdnů na Harvardu.”

—Ulrik Lehrskov

“StrongFirst, chtěl jsem vám jen poděkovat a poslat dva palce nahoru za váš kettlebell kurz, kterého jsem se zúčastnil se svou ženou. Je mi 51 let a jsem vojenský paramedik.

Surfoval jsem přes 40 let s rozsáhlou soutěžní historií a získal jsem dva černé pásy.Trénoval jsem s kettlebell již 6 let. Pravděpodobně jako většina, koupil jsem si knihu ETK a video, šel do svého “koutku odvahy” a začal cvičit. Kettlebells mne uchovali silným, odolným a udržely mé kyčle silné.

Wow, den, který mi otevřel oči. Obsah kurzu StrongFirst a instruktoři byli fantastičtí… Tento den byl zlatým dolem vědomostí… Podněty a mistrovské opravy přinesly o tolik více napětí a síly do mého tréninku…Důraz [instruktorů] na detail je ohromující. Obsah kurzu byl mnohem vyvinutější než HKC certifikace kterou jsem získal v roce 2011.Probírá se mnohem více než jen pět jmenovaných pohybů…

Díky Pavlovi a jeho týmu za zprostředkování informací a kurzu. Velmi jste zlepšili kvalitu mého života a mě jako atleta.” 

—Andrew Herzog, NREMT-P, Carolina Beach, N.C., USA

StrongFirst

 

 

 

 

StrongFirst kettlebell kurz – 23. února 2019, Praha