KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé

KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé
nahrávám mapu....

datum/čas
kdy? - 25. Červen 20
6:00 PM - 6:00 PM

místo
SportLife Hotel

kategorie akce


Zdar a sílu, ladies & gentlemen! Zveme vás na třídenní letní soustředění fanoušků i žáků školy KB5!

25. – 28. června 2020

SportLife hotel, Lesní 1302/12, Rumburk (České Švýcarsko)

 

KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé je vhodný pro… 

 • Nováčky, kteří ještě nepřišli s metodikou naší školy ještě do styku a chtějí se během prodlouženého víkendu naučit co nejvíce
 • Účastníky našich seminářů či soukromých lekcí, kteří už vědí, o co jde a chtějí se naučit více
 • Žáky našich KB5 Gymů, kteří si chtějí prohloubit naučené dovednosti, přehledně si je utřídit a dát do jasného minimalistického systému
 • Kohokoliv, kdo chce být zdravý, dostat se do kondice a zesílit – a to bez ohledu na to, jak na tom aktuálně jste 

KB5 Camp povede osobně Pavel Macek, StrongFirst Master Certified Instructor, Flexible Steel Specialist, Oxygen Advantage instruktor a šéfinstruktor školy KB5, za asistence top teamu instruktorů a asistentů z KB5 Gymů z celé ČR a SR!

KB5 Camp je pro začátečníky i pokročilé – část programu bude společná, na některé bloky si vás rozdělíme do jednotlivých teamů!

Praktické cvičební i teoretické bloky – 20% cviků, 80% výsledků!

Program letošního KB5 Campu jsme pečlivě zvažovali – naším cílem je vás během prodlouženého víkendu naučit to nejdůležitější a nejpřínosnější pro zlepšení vašeho zdraví, síly, kondice a kvality života obecně – zábava zcela jistě bude, ale chceme, abyste to, co se na KB5 Campu naučíte, mohli po návratu okamžitě zařadit do vašeho cvičení a životosprávy. 

Cvičení

 • Ranní dechová cvičení a “praktiky pěstování života”

Staletími ověřená ranní rutina pro nejlepší možný start do nového dne: Od jednoduchého mávání rukama a cviků na uvolnění celého těla a rozproudění “životní energie”, přes “vnitřní” dechová cvičení až po revitalizující sekvenci cviků, kterou můžete použít kdykoliv během dne. 

 • Flexible Steel: Mobilita od A do Z

Sestava jednoduchých drilů pro kloubní mobilitu, od hlavy až k patě, která zachrání vaše klouby a zabránit/zastavi artritidu – naučíme vás, jak vytunit neurosystém, naolejovat vrzající a bolavé klouby a znovu získat potřebnou životní energii.

 • Cvičení s vlastní vahou

Žádné vybavení? Žádný čas? Žádné výmluvy! „Dělej, co můžeš, s tím co máš, tam kde jsi.“ Naučíme vás 3 cviky posilování s vlastní vahou znovu chystaného programu Hanumán recharge, kombinující řadu benefitů: zdraví, mobilitu, flexibilitu, “odžidlení” a kvalitu pohybu. Ideální na ráno, ideální na cesty.

 • Kettlebell Strong Endurance protokoly pro nováčky i pokročilé 

Revoluce v kondičním tréninku s x přidanými benefity: maximalizujeme váš výkon za co nejmenší biologickou cenu – abyste byli čerství a schopni podávat vysoké výkony, fyzické i mentální, kdykoliv. Kromě top kardia  získáte zdraví, dobrou postavu, sílu a výbušnost! Minimalistická, samostatná, kompletní tréninková metoda, anebo kvalitní dodatek jakéhokoliv sportovního režimu, 12-30 minut každý trénink, dvakrát až třikrát týdně.   

 • Dechová cvičení z Oxygen Advantage/Second Wind pro zdraví a fýzu z pekla 

Minimalistický program, které můžete zahrnout do “cvičení” přes den, v odpočinkových pauzách mezi sériemi, anebo v rámci vašeho konkrétního sportovního tréninku – plus extra cvik na kapacitu plic!

 • Flexible Steel: Power Stretching

Christopher Sommer, renomovaný gymnastický coach, říká: “Ti nejlepší na světě strečují jak diví, aby byli silní – tak proč ty ne?. Naučíme vás speciální tréninkovou rutinu z dílny Pavla Tsatsoulina a Jona Enguma, zahrnující 5 univerzálně platných principů a neuro finty, které vám pomoci dechu, vizualizace, zpevnění a uvolnění umožní získat okamžitě výrazně vyšší rozsah pohybu. 

Kettlebell KB5 Camp

Přednášky

 • (Z)dravá strava pro zdraví, dobrou postavu a sílu

Jednoduchý blueprint: Co jíst, kolik toho jíst (bez měření a vážení), a kdy. 

 • Životospráva a lifestyle: Malé úpravy, velké výsledky! 

Otužování, půsty, “zimní trénink” (což je něco jiného, než si myslíte) a cross-adaptace. 

 • Silový trénink pro duši 

Digidetox, mindfulness, doporučená četba a další praktiky.

Kdy, kde, atd.? 

 • Lokace: SportLife hotel, Lesní 1302/12, Rumburk – prostředí Českého Švýcarska, perfektní podmínky naše i další pro sportovní aktivity, výlety a další vyžití. Součástí hotelu je velké množství sportovišť, relaxační prostory a restaurace se skvělou gastronomií.
 • Od kdy do kdy?: 25. – 28. června 2020
 • Příjezd: Čtvrtek odpoledne, od 15 h. výše – začíná se v  19:00 večeří, po večeři bude vyhlášení programu a první přednáška. Odjezd: Neděle po obědě
 • Ubytování: Dvou až tří lůžkové pokoje
 • Plná penze: (Z)dravá strava – snídaňový buffet + vejce, slanina, ovoce a zelenina; oběd a večeře – polévka (oběd), hlavní chod (oběd a večeř) 250g masa + příloha – zelenina/brambory/rýže + salátek, vše bezlepkové varianty, bez zahuštěných omáček apod. Pro vegany a vegetariány jsme domluvili přílušnou stravu. 

PLNĚ OBSAZENO!  

 • Cena s plnou penzí (tj. ubytovaní, výuka, plná penze): 4.999,-
 • Cena beze stravy (tj. ubytování a výuka): 3.999,-

Podmínky účasti

De facto žádné – KB5 Camp je vhodný jak pro úplné nováčky, kteří ještě nemají s cvičením dle naší metodiky vůbec žádné zkušenosti, jakož i pro ty, kteří prošli našimi semináři, či chodí na pravidelné lekce. Rozdělíme si vás na místě do teamů a budeme se vám s instruktory a asistenty věnovat. Možno zúčastnit se pouze celého campu, s plnou penzí anebo bez jídla.

Přihláška: Pro závazné přihlášení je třeba uhradit celý camp (zálohy budeme zasílat ubytovacímu zařízení).

Pokyny k platbě

 1. Uhraďte prosím 4.999,- (ubytování, plná penze, výuka), anebo 3.999,- (ubytování, výuka, beze stravy) na účet 2800760955/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím: „Jmeno prijmeni KB5CAMP“.
 2. Po uhrazení campu zašlete email pomocí formuláře níže. V emailu uveďte a) Vaše jméno a příjmení b) KB5 Camp – plná penze, anebo KB5 Camp – beze stravy c) info o úhradě (stačí napsat „uhrazeno“). Bez uhrazení campu je registrace na camp neplatná!
 3. V případě neúčasti je možno za sebe poslat náhradníka – poplatek za KB5 Camp je však nevratný.

  Tvůj e-mail (nutné zadat - prosíme 2x překontrolovat!)

  zpráva

  Těšíme se na vás, bude zábava, o tom nepochybujte :-)