KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé

KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé
nahrávám mapu....

datum/čas
kdy? - 17. Srpen 17
7:00 PM - 7:00 PM

místo
Sázavský ostrov

kategorie akce


Zdar a sílu, ladies & gentlemen

Zveme vás na třídenní letní soustředění školy KB5 – KB5 Camp pro začátečníky i pokročilé!

6 teamů – 3 začátečnické, 3 pokročilé!

Ti nejlepší instruktoři a asistenti KB5 Gymů!

Více železa, více zábavy! 

17. srpna – 20. srpna 2017, Sázavský ostrov

Program KB5 Campu:

 • Cviky na mobilitu flexibilitu dle systému Pavla Tsatsoulina a Flexible Steel Jona Enguma – Super-Joints a Power Stretching!
 • Začátečníci: Výuka základních cviků s kettlebell a jejich variací (dopoledne, odpoledne)
 • Pokročilí: Výuka pokročilých cviků s kettlebell (double clean, double snatch, double push press, double clean & jerk, double press, double front squat)
 • KB5 Camp Challenge
 • Přednášky: Výživa, programming, základní principy silového/kondičního tréninku
 • Lodičky, šlapadla, koupání, pinčes, volejbal, táborák a další bujará zábava

Kettlebell KB5 Camp

 • Kdy?: 17.-20. srpna 2017 (příjezd ve čtvrtek odpoledne/večer, pátek, sobota, neděle program, odjezd v neděli odpoledne/večer). Vyhlášení programu bude ve čtvrtek v 19. hodin
 • Kde?: Rekreační areál Sázavský ostrov, Poznaňská 297, 285 06 Sázava
 • Doprava: Po vlastní ose – dostupnost autobusem (nádraží) i vlakem (zastávka – Sázava – Černé budy) – obojí cca 10 minut pěšky od areálu
 • S sebou: Sportovní oblečení, dobrou náladu. Spacáky atp. netřeba.
 • Ubytování: V dvou anebo čtyřlůžkových pokojích. Ve všech pokojích je vlastní koupelna, součástí je ložní prádlo, lůžkoviny, osušky.

Podmínky účasti

Začátečníci: KB5 Camp je vhodný jak pro úplné nováčky, kteří ještě nemají s kettlebell žádné zkušenosti, jakož i pro ty, kteří s kettlebell cvičí a ovládají get-up a swing (výhoda, ne podmínka). Během 3 dní se naučíte perfektní „pokročilé základy“ – „rozcvičku“, přípravné cviky, základní cviky s kettlebell, variace, strečink atd.

Pokročilí: Technická zručnost v následujících cvicích: swing, clean, press, front squat, snatch (stačí s jednou kettlebell), naučených na pravidelných lekcích v některém z našich KB5 Gymů, anebo na seminářích SAS & ROP. Pokud jste se výše uvedené cviky naučili jinde, omlouváme se, ale na KB5 Camp pro pokročilé se nemůžete přihlásit.

Cena: 3.999,- (ubytování, plná penze, výuka). Přislíbena „polovegetariánská“ Paleo/Primal strava. Možno zúčastnit se pouze celého campu, s plnou penzí, ne jen vybraných dní, anebo jen s ubytováním, anebo jen s jídlem atd.

Přihláška: Pro závazné přihlášení je třeba uhradit celý camp (zálohy budeme zasílat ubytovacímu zařízení).

PLNĚ OBSAZENO! V PŘÍPADĚ ZÁJMU PŘIDAT SE NA SEZNAM NÁHRANDÍKŮ CAMP PROZATÍM NEPLAŤTE, JEN POŠLETE EMAIL POMOCÍ FORMULÁŘE NÍŽE S TÍM, ŽE MÁTE ZÁJEM JAKO NÁHRADNÍK. V PŘÍPADĚ, ŽE SE UVOLÍ NĚJAKÉ MÍSTO, VÁS IHNED KONTAKTUJEME! 

Pokyny k platbě

 1. Uhraďte prosím 3.999,- (ubytování, plná penze, výuka) na účet 2800760955/2010. Začátečníci do zprávy pro příjemce uveďte prosím: „Jmeno prijmeni KB5CAMP ZAC“. Pokročilí do zprávy pro příjemce uveďte prosím: „Jmeno prijmeni KB5CAMP POK“.
 2. Po uhrazení campu zašlete email pomocí formuláře níže. V emailu uveďte a) Vaše jméno a příjmení b) KB5 Camp pro začátečníky, anebo KB5 Camp pro pokročilé c) info o úhradě (stačí napsat „uhrazeno“). Bez uhrazení campu je registrace na camp neplatná!
 3. V případě neúčasti je možno za sebe poslat náhradníka – poplatek za KB5 Camp je však nevratný.

Tvůj e-mail (nutné zadat - prosíme 2x překontrolovat!)

zpráva

Těšíme se na vás, bude zábava, o tom nepochybujte :-)

celkem