KB můj včerejší trénink

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
Post Reply
radim

KB můj včerejší trénink

Post by radim » Wed 07. Nov 2018 9:20:20

Ahoj,
jelikož jsem propadl kouzlu kalisteniky + cvičení s KB moje tréninkové jednotky se skládají z těchto cviků . Po 20 letech jsem opustil zvedání těžkých vah a cvičím pouze kalisteniku + KB + gym kruhy, metody WHM, ledové koupele....

Jedna z mých nejoblíbenějších sestav je tato : 10x swing pravá ruka , 5 snatch , 1x TGU. Poté to samé s levou rukou.
Vše bez upuštění KB z ruky. 3-4 za týden . Smysl je udělat 10x swing,10x snatch, 10x TGU na konci měíčního cyklu.
Na závěr tréninku dávám - 5 min v kuse / klik na široku >v kliku dotknout se ramen L+P > diamant klik>v kliku dotknout se se ramen l+p.
Celkem 10 min dobrý záhul. Používám KB16kg

Další výborný workout : přítahy (gorilla rows) , military pres , přítahy v kliku, double clean, double front press, double swings palce nahoru, rewerse lunges.
2X kb dle síly , 30s cvičení pak 30s pauza , 3-5 kol v kuse.
Doporučuji na spalování. Masakr....

Radim

cohen

Re: KB můj včerejší trénink

Post by cohen » Thu 08. Nov 2018 10:23:41

Vitaj na fore! Mozes dat nejaky feedback k cviceniu s velkou cinkou? Nejake maximalky na deadlift, backsquat a bench? Inac zaujimavy postup, od cinky ku KB, ja som naopak po 8 rokoch cvicenia s KB presiel na kombinaciu velkej cinky a KB...
Kym mam slaninu a plzen, nepotrebujem antidepresiva. :D

radim

Post by radim » Thu 08. Nov 2018 12:59:46

Ahoj,
víš nikdy jsem necvičil na zátěž , protože během 20 letého cvičení jsem hrál i fotbal takže cvičení s činky byli úměrné fotbalu.
Nicméně během 20 let kdy jsme měl 4 x v týdnu fotbalový trénink + víkendový zápas do toho jsem jel 3 v týdnu činky jsem ani jednou nevenechal týden bez činek. Před cca 3 roky jsme přešl na crossfit. Začátek super pak mě to přestalo bavit a přešel jsem na cvičení s vlastní váhou. Základní cviky shyby, kliky , dipy dřepy se zavážím nebo bez něj. Do toho cvičen s KB, která je fantasticky multifunkční. Používám také gym kruhy, které jsou také vynikající. Od té doby co jsme vypustil činky mě tělo vypadá úplně jinak. Svaly jsou plné, přibral jsem i na objemu. Vždycky mi šlo o to, aby mé tělo bylo připraveno na jakékoliv nutné přežití... do toho jedu i dechová cvičení. Jen pro zajímavost můj osobní rekord v klikách na jeden nádech je 92.
Jako výzvu beru : dřep na jedné noze, klik na jedné ruce, shyb na jedné ruce. Vše čistě. To pro mě důkaz síly ne kolik zvedám železa.

Radim

cohen

Post by cohen » Thu 08. Nov 2018 15:04:57

radim wrote:
Thu 08. Nov 2018 12:59:46
Po 20 letech jsem opustil zvedání těžkých vah
5 minutes later
radim wrote:
Thu 08. Nov 2018 12:59:46
Ahoj,
víš nikdy jsem necvičil na zátěž ,