Trénink dětí

Cviky, tréninkové programy, tipy a triky, otázky a odpovědi
Post Reply
vlada77

Trénink dětí

Post by vlada77 » Sat 13. Oct 2018 14:03:02

Ahoj, mám dotaz asi na Pavla? Jde mi o trénink dětí. Vím ,že máte v KB5 gymu na P-9 nějaké tréninky dětí , mě jde spíš o to jestli toto téma nemůžete zpracovat třeba do nějakého pěkného článku nebo dokonce do nějakého programu, školičky sily pro děti, :-) co s dětmi v daném věku cvičit , co s nimi v daném věku zásadně necvičit. Vše v duchu KB5 školy síly. Na netu je toho spousta ,někdy zajímavé věci, jindy totalní blbosti. U dětí jde především o všeobecnou přípravu , bohužel převládá už v brzkém věku specializace. Děti nemají pohybový aparát dobře připraven (kondične, silově atd.) na ten daný sport. Jde mi konkrétně o silovou přípravu dětí , další složky jako je rychlost , vytrvalost , koordinace atd. se silou souvisí ale to není to co mě zajímá.
Díky za odpověď

s pozdravem Vláďa

PM

Re: Trénink dětí

Post by PM » Sat 13. Oct 2018 17:48:30

Zdar a sílu,

máme pro děti jasný program, viz http://www.kb5.cz/2015/08/vsestranna-po ... -kb5-kids/

Lekce probíhaly cca. rok v KB5 Gymu Praha 3, díky nezájmu (rodičů) jsme je zrušili a zavedli místo nich standard lekce pro dospělé. Je možné, že někdy v budoucnu restartujeme.
Pavel Macek

StrongFirst Senior SFG | šéfinstruktor KB5

Post Reply