Škola síly

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 272
Registrován: ned 28. čer 2015 12:40:33

Re: Škola síly

Příspěvek od Buchar » čtv 02. úno 2017 11:03:53

Tak jsem nakonec ani nedřepoval, protože s rukou v závěsu se držel hodně špatně balanc. Volný čas jsem trávil studiem literatury a čekání. Každopádně výsledky testů nedopadly tak špatně jak vyhrožoval původní doktor a pokud vše půjde dobře, budu se moct začátkem dubna vrátit ke klasickému tréninku.

Každopádně, právě teď mám zakázané pressy, snatche, get upy, shyby, stojky a vlastně veškerou práci nad hlavu. U Horizontálních tahů a presů můžu zatím jen s vlastní vahou, za předpokladu, že bude pohyb bezbolestný. Swing, dřep a jeho varianty a clean mám schválené. Existuje nějaký program co by mi pomohl udržet / vylepšit kondici směrem k snatch testu i za těchto podmínek?

Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 272
Registrován: ned 28. čer 2015 12:40:33

Re: Škola síly

Příspěvek od Buchar » pát 08. pro 2017 12:11:31

Tak, po dlouhé době opět příspěvek. SFG 1 úspěšně za mnou, za poslední měsíc jsem pěkně zregeneroval, zrevidoval techniku KB drilů a našel si nový cíl hodný následování. Můj současný stav:

- BW 85kg, chce trošku poladit ale to i nechám po vánocích
- SaS Simple standardy bez problémů
- DL 1RM 130 kg
- BSQ 1RM 85 kg
- BP 1RM 70 kg
- MP 1RM 55 kg

Se SaS jsem spokojený, se zbylými lifty ani moc ne. BP a BSQ mě upřímně moc netrápí, ale DL a MP chci výš, takže Cíl na následujících pár měsíců:

1) Udržet / Zlepšit SaS
2) 2xBW DL a BW Military Press

PLÁN:
- Blok 1: PttP (Military Press místo Floor / Side pressu )
- Blok 2: SaS
- Pravidelně alternovat bloky každé dva týdny
- Udržovat SFG lifty pomocí lehkého GtG pokud na to bude síla a energie.

Teď otázka na zkušenější, myslíte, že to bude fungovat? Na rovinu se přiznám, že s tímto druhem programingu nemám moc zkušeností, takže jakákoli zpětná vazba vítána.

Odpovědět