Moje malá válka

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
JackIV

Re: Moje malá válka

Příspěvekod JackIV » úte 18. říj 2016 20:36:55

Den 65.tr.43.
Poloviční trénink je prý lepší než žádný a tak jsem se po pozdním příchodu z práce domů přemohl, a odcvičil si alespoň 50 SWINGŮ a 2x1 GU na každou ruku+rozcvička a strečink.Nejsem unavený psychicky, ale zjišťuji, že je to mnohem horší na překonání, než když je člověk unavený fyzicky.
Jiří Jackiv swingující

JackIV

Příspěvekod JackIV » ned 01. led 2017 20:49:23

Tento den, chci popřát všem kolegům zde na fóru do nového roku samé nej.
Já sám stojím již nějakou dobu mimo dění, protože jsem se nějak ve cvičení ztratil, a to potěšení a zdravotní benefity ze cvičení se najednou někam vytratily a bojuji s bolavým tělem.Cíle mém pořád stejné - swing a GU s 48 kg :-). S příchodem nového roku žádné nové předsevzetí nemám, ale budu muset začit znovu a jinak. Zatím ještě nevím jak. Ale to přijde...
Sílu všem Jirka
Jiří Jackiv swingující

babula

Příspěvekod babula » úte 03. led 2017 16:37:09

Ahoj JacklV,
Snáď všetci aspoň raz v živote zažijú čas kedy ich telo odmieta cvičenie, majú vnútorné pochybnosti a nutkanie zísť z cesty (prestať sa hýbať). Netreba tomu prepadnúť, ale ani tlačiť na pilu. Pozvoľna začať s nejakým akýmkolvek pohybom a ono sa tá vášeň vráti hneď ako sa telo zotaví.... Prajem Ti veľa zdravia a trpezlivosti..
Zdar a silu!

JackIV

Příspěvekod JackIV » stř 04. led 2017 20:28:06

Ahoj Babulo :-) Díky za milá slova. Ono se to určitě zlomí. Chuť do cvičení mne rozhodně neopustila, jen tělo se brání. Každodenní SaS s 24kg je pro mně asi zatím moc. Moje tělo dlouho zahálelo a teď mi to vrací. Budu mu muset dát víc času na regeneraci. Cvičit rozhodně nepřestanu. Cvičím i teď, ale zkouším, co mi vyhovuje. Bez té mojí bell si to už neumím představit.
Sílu a hlavně zdraví i tobě...
Jiří Jackiv swingující

daymoon

Příspěvekod daymoon » čtv 05. led 2017 6:13:41

Tohle chce kus bodybuildingu a pumpovačky. Ta spraví všechno :-) Takový solidbí superser shyby/kliky a nějakej biceps/triceps je rozhodně lék. Kouli zahoď, asi ses ji přežral.
Petr Dvořák
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

PM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PM » čtv 05. led 2017 9:54:18

doporučuji

- ubrat na zátěži
- cvičit pravidelně
Pavel Macek

StrongFirst Senior SFG | šéfinstruktor KB5

Zpět na