Moje malá válka

Co jsi dnes cvičil(a) TY?
zbynek

Re: Moje malá válka

Příspěvekod zbynek » úte 23. srp 2016 8:34:40

Pěkně :-) Chytil jsi to za správný konec. Vytrvej, ať se daří. ;-)
S&S - 100 swingů + 10 get-upů obden všechno změní!
Moje SAS cesta = Start(0,12,16kg)...Stronger(24kg)...Simple(32kg)...SimplePlus(36kg)...Solid(40kg)
Rite Of Passage (ROP) s 24 kg, MP (1RM) 32 kg (pravá ruka)
Snatch test 100/5 min 16 kg, 24 kg
--
Zbyněk Petr http://www.kb5.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=18

JackIV

Příspěvekod JackIV » úte 23. srp 2016 20:22:38

Den 9.tr.8.
S&S splněno.100 swingů jednoruč se 16kg udělám za 5min., přesto ještě cítím , že na 24 bel je ještě čas. Co se týká GU, v sobotu začnu konečně s 5x1 - 16,16,16,24,16. Ruka je už celkem v pohodě a 16ka mi přijde lehčí a lehčí :-) Dnes jsem dosáhl svůj cíl z oblasti otužování. Konečně se sprchuju uplně studenou vodou bez domíchávání teplé. Máme studniční vodu a má kolem 14°C. Dnes mi konečně nepřišla tak ledová jak jindy. V zimě má kolem 10°. To bude maso. Jo, dík kluci za návštěvu a podporu na mém logu :-)
Jiří Jackiv swingující

JackIV

Příspěvekod JackIV » stř 24. srp 2016 20:53:50

Den 10.tr.9.
S&S splněno.Dnes to pěkně odsýpalo.
Zkoušel jsem otočit IF. Ráno jíst a půst držet odpoledne.Od začátku mám totiž problémy s opakujícími se zácpamy, i když vlákniny jím dost, cukr a mouka na minimu.Ale tudy cesta nevede.Ráno jíst a večer hladovět mi nesedí. Jinak mi klasický IF vyhovuje, a to tak, že velmi.Toto je téma, které se moc nerozebírá z důvodu své povahy, ale dokáže to kvalitu života srazit na kolena. Pokud se tento můj problém nevyřeší, budu muset zvolit nějaký jiný stravovací systém, ale vůbec nevím jaký. Jsem trochu bezradný....
Jiří Jackiv swingující

JackIV

Příspěvekod JackIV » čtv 25. srp 2016 19:13:03

Den 11.tr.10.
Dnes změna:
SWING 10x10 24kg obouruč
GU, rozcvička i docvička stejná
Po deseti dnech S&S cítím, že si tělo nestačí odpočinout, ale to částečně přičítám i mému pracovnímu nasazení. Od soboty mám volno a až ve středu jdu na noční, takže se do té doby budu hodně věnovat spánku a kvalitnímu jídlu :-) Cvičení pochopitelně taktéž :-) Jinak k dnešnímu tréninku - nechci se moc odcizit 24 kg bell , a tak s ní jednou za čas budu dávat obouruč swing.Ale nějak mi těžkne, místo aby se mi zdála lehčí.Dnes jsem se vysloveně trápil.Možná je to tou únavou...
Jiří Jackiv swingující

Honzik

Příspěvekod Honzik » čtv 25. srp 2016 20:30:17

Zdar a sílu.
Já jsem IF taky jel docela dlouho a odnesl jsem si z toho, že vynechat nějaké jídlo není nic, co by tě zabilo. Ale zase na druhou stranu jsem měl pak problém do sebe dostat potřebné kalorie. Teď to dělám tak, že jím jako zamlada, snídaně, oběd a večeře a občas nějaká ta svačina. Nesladím, ale začal jsem opět jíst přílohy jako rýži a brambory a trochu pečiva. Teprve teď jsem díky tomu začal nabírat na váze z 70 na 73 kg a ty belly se mi díky tomu zdají lehčí. Respektivě mám i víc výdrže. A co se odpočinku týče, věř mi, že dát si pauzu na 2 dny je strašně těžké z pohledu toho, že ti něco uteče. Ale pak vezmeš tu kouli do ruky a bude to jako by ses změnil na Hulka. Prostě nikde není psáno, že se zrovna ty zregeneruješ obden. Zase neříkám, že to máš flákat :-D ale když cítíš únavu, tak prostě odpočívej.
S&S 32kg
Deadlift 2xBW
Snatch 24kg 100/5min

JackIV

Příspěvekod JackIV » čtv 25. srp 2016 21:20:38

Honzik píše: A co se odpočinku týče, věř mi, že dát si pauzu na 2 dny je strašně těžké z pohledu toho, že ti něco uteče. Ale pak vezmeš tu kouli do ruky a bude to jako by ses změnil na Hulka. Prostě nikde není psáno, že se zrovna ty zregeneruješ obden. Zase neříkám, že to máš flákat :-D ale když cítíš únavu, tak prostě odpočívej.

Ahoj Honzo, dík za rady.S tím tréninkem a pauzou máš uplnou pravdu.Vůbec se mi nechce vynechávat :-) Jsem do toho tak zažranej, že mám výčitky jen pomyslím na to, že nebudu cvičit :-) Magor, že? Ale musím si opravdu trochu dáchnout.No a stím jídlem zatím nevím.IF mi vyhovuje svojí jednoduchostí a přímostí, nemívám hlad, a nestresuju se kvuli jídlu.Takovou vnitřní pohodu jsem ještě nezažil u žádného stravovacího systému. Jen mi přijde, že poslední dobou mi to nesedí na zažívání.Cítím někdy, jako bych měl v sobě cihlu.Budu zkoušet jestli mi to nedělá nějaká potravina.Sílu i tobě :-)
Jiří Jackiv swingující

zbynek

Příspěvekod zbynek » čtv 25. srp 2016 21:59:20

Kdyz se mi nechce vynechavat trenink, ale mám malo času, tak si dam mikrotrenink, jak tomu říkám... Místo plneho SAS odcvicim jen 50 swingu a 2+2 TGU. Je to opravdu chvilka, ruce si sahnou na železo, procvičíš techniku a nemáš pocit, žes úplne vynechal. Někdy se stane, že nakonec během dne najdu čas na druhý mikrotrénink a tím se nakonec podaři odcvičit celý SAS trénink dvoufázově. Když čas na 2. nezbyde, tak alespoň něco.

Pokud mám čas, ale nemám energii, jsem unavený buď si dám mikrotrénink, nebo celý SAS s nižší váhou. Pokud jsem úplně hotovej a fakt nechci vynechat trénink, tak si dám alespoň pár TGU s botou - občas se hodí vrátit na začátek pro ladění pohybu. K tomu třeba nošení kettlebell, kettlebell deadlift nebo páku. A cviky na mobilitu jdou taky při únavě ;-)

Takže možností, jak úplně nevynechat trénink a zároveň nejet denně nad hranicí toho, co tělo zregeneruje je hodně ;-) Jak píše Honzík - flákat ne, ale umět ubrat, když si tělo řekne ano.
S&S - 100 swingů + 10 get-upů obden všechno změní!
Moje SAS cesta = Start(0,12,16kg)...Stronger(24kg)...Simple(32kg)...SimplePlus(36kg)...Solid(40kg)
Rite Of Passage (ROP) s 24 kg, MP (1RM) 32 kg (pravá ruka)
Snatch test 100/5 min 16 kg, 24 kg
--
Zbyněk Petr http://www.kb5.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=18

JackIV

Příspěvekod JackIV » pát 26. srp 2016 19:16:56

Den 12.
Dnes jsem dal na radu zkušenějších a věnoval jsem se jen strečinku.
Dal jsem párkrát preclík, 90-90, QL sedy, kobru a válel jsem sudy.Lupalo ve mně jak ve starém tragači :-)Teď si dám vanu a mažu do hajan.Sílu všem (mně dnes chybí)....
Jiří Jackiv swingující

JackIV

Příspěvekod JackIV » sob 27. srp 2016 22:02:38

Den 13.
Dnes jak včera jen strečink, preclík, 90-90, QL sedy, kobra a sudy.
Jiří Jackiv swingující

JackIV

Příspěvekod JackIV » ned 28. srp 2016 21:02:50

Den 14.
Poslední den odpočinku co si dovolím :-) Opět jen strečink - preclík, 90-90, QL sedy, kobra a sudy.
Jiří Jackiv swingující

Zpět na