Vecerni trenink

Pokud už jsi dlouho necvičil(a), a předtím také ne, ničeho se neboj, poradíme Ti!
Tomaso

Vecerni trenink

Příspěvekod Tomaso » čtv 18. úno 2016 6:51:48

Zdravim vsechny priznivce z KB5 :)

Chtel bych se zeptat na jednu vec. Kazde utery + ctvrtek se vracim z treninku kolem pul 10te vecer. Jak dorazim tak probehne nejaka rychla vecere, ocista a hura spat. Je kolem pul 11te. Samozrejme nemuzu usnout, protoze jsem 'nakopanej' z treninku :D. Je 23:30-24:00. Ono by to nebylo tak hrozny, ale vstavam do prace pravidelne 5:30. Coz je zhruba 6 a min hodin spanku.
A proto: je mi takovej pozdni trenink 'k necemu' kdyz nemam dostatek casu se poradne prospat a zregenerovat? Obcas byvam rano docela 'rozbitej'. Ma nekdo podobnou zkusenost? Chce to si jenom zvyknout?

Mockrat diky Tomaso :)

PM
Kontaktovat uživatele:

Re: Vecerni trenink

Příspěvekod PM » čtv 18. úno 2016 13:36:14

Zdar a sílu, Tomaso

sám sis odpověděl - není to nic moc. Budeš muset nějak překopat rozvrh.
Pavel Macek

StrongFirst Senior SFG | šéfinstruktor KB5

petkab

Příspěvekod petkab » čtv 18. úno 2016 20:05:29

No, já jsem takhle cvičila roky - trénink pozdě večer a ráno brzy vstávat. Časy téměř takto totožné. Protože jsem rozvrh neměla možnost měnit, řešila jsem to tak, že ty dva dny, kdy to bylo takto, jsem se snažila mít střední a lehčí trénink a těžký trénink byl ten třetí den v týdnu - obvykle pátek, kdy jsem nemusela druhý den ráno tak brzy vstát. A o víkendu jsem chodila do sauny a plavat. A zbylé dny v týdnu (mimo trénink) jsem se snažila spát 8+ hodin..
Problém usnout brzy po tréninku jsem ale nemívala, spíš jsem se musela přemlouvat, abych se najedla a nešla rovnou spát bez večeře :-)
Petra Bričová, ve FuTr jako doma :-)

Honzik

Příspěvekod Honzik » čtv 18. úno 2016 20:10:58

Jednou za 14 dní mám MMA trénink v neděli večer, než se dostanu domů tak je 21:30, spát jdu tak ve 22:30 a ráno pak vstávám v 5:00. No je to naprd, nejvíc naprd je ale jídlo, takže se najím dostatečně před tréninkem a po něm jen třeba banán a kompenzuju to snídaní. Když se po tréninku moc najím, tak se mi spí obecně hůř.
S&S 32kg
Deadlift 2xBW
Snatch 24kg 100/5min

Zpět na