Koupě kettlebell

Všechno ostatní - nejen pondělní “very KB5” příspěvky.
PM

Re: Koupě kettlebell

Post by PM » Thu 05. Sep 2019 13:02:36

Kettlebell z Lidlu jsou stejné kvality jako jogurty a rajčata z KB5.
Pavel Macek

Master StrongFirst Instructor | šéfinstruktor KB5

benji

Re: Koupě kettlebell

Post by benji » Thu 19. Sep 2019 11:39:33

Ahoj všem,
chtěl bych si koupit domů novou 32kg kettlebell. U 8, 16 a 24kg jsem moc kvalitu neřešil. Koupil jsem na Alze nějaký Sharp Shape. Špatný nejsou, tvarově dobrý, madla trochu hrubší, ale tloušťka dobrá, bez svárů i ostrých hran, jen ta barva nic moc kvalita, ale na cviky ze S&S zatím slouží docela dobře. Každopádně u té 32 předpokládám, že jednak zůstanu déle a pak, že ji budu časem používat i na nějaké "pokročilejší" nebo "dynamičtější" cviky, kde už by nedostatky těhle mohly vadit. Takže bych chtěl něco kvalitnějšího. Samozřejmě jsem koukal na KB5 webu na RKC. Věřím, že jsou super, ale už si nejsem jistý, jestli ta cena je za "kouly na doma" obhajitelná. Jestli by stejně dobrou službu neudělala nějaká krapet levnější. Našel jsem třeba kettlebells od StrongGear. Podle webu vypadá dobře (ale to vydá téměř všechno:D) a je o skoro 1600 levnější... Takže jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte i praktickou zkušenost? Případně jestli byste nedoporučili nějakou jinou kvalitní značku a nebo je ten rozdíl v kvalitě opravdu takový, že se příplatek za RKC vyplatí i na "domácí použití"?

Předem moc díky za každou radu/názor ;)

Post Reply