Kurz angličtiny

Všechno ostatní - nejen pondělní “very KB5” příspěvky.
Buchar

Kurz angličtiny

Příspěvekod Buchar » ned 29. kvě 2016 11:07:27

Off topic do off topicu. Nemáte někdo zkušenosti s kvalitním kurzem angličtiny v Praze? Nehledám, žádné nesmyslné rychlokvašky typu: "perfektní angličtina za týden", ani nic pro úplné začátečníky. Spíš kurz, co by mi pomohl rozmluvit se / rozepsat se / rozposlouchat se, abych zvládl několik dnů trvající pobyt v zahraničí spojený s výukou v anglickém jazyce, něco jako SFB certifikaci...vlastně úplně jako SFB certifikaci :D

PM
Kontaktovat uživatele:

Re: Kurz angličtiny

Příspěvekod PM » pon 30. kvě 2016 15:05:54

Přečti si The Naked Warrior a Hardstyle Abs se slovníkem v ruce.

A pak znovu.

A znovu.

A znovu - dokud nebudeš slovník téměř vůbec potřebovat. Takhle jsem se kdysi učil číst čínsky - vzdal jsem si knihu o jedné sestavě, začal od prvního znaku, a skončil u posledního. Noviny si dodnes v čínštině nepřečtu, ale staré manuály o bojových uměních docela ju.
Pavel Macek

StrongFirst Senior SFG | šéfinstruktor KB5

smajdy_

Příspěvekod smajdy_ » úte 31. kvě 2016 15:47:27

Tohle zni dobře .
Ma Pavel knihy i v Němčině ?

Honzik

Příspěvekod Honzik » stř 01. čer 2016 8:58:08

Jak se rychle a dobře naučit anglicky je snadné. Nutnost. Pokud musíš, tak jde všechno hned lépe. Mně takhle skončily CZ titulky k jednomu seriálu a tak jsem to vše začal sledovat v originálním znění s anglickými titulky a šlo to jak po másle, protože ten seriál jsem prostě chtěl vidět. Co se týče mluvení tak v Praze je nějaká jazykovka, kam lidi chodí víceméně pouze mluvit s rodilým mluvčím anebo je nějaká aplikace, kdy přes skype si lidi jen tak klábosí, aby se zlepšili.
S&S 32kg
Deadlift 2xBW
Snatch 24kg 100/5min

Zpět na